Úvod E-shop Knihovny - Vitríny Vitrína s přiznaným podnožím - Jasan

Vitrína s přiznaným podnožím - Jasan montáž zdarma

Doprava zdarma

NOVINKA
Doprava zdarma Montáž zdarma
-14%
Aktuální nabídka Cena vč. DPH
1 až 4 týdny 28 950 Kč
1 až 4 týdny 28 950 Kč
1 až 4 týdny 29 959 Kč
1 až 4 týdny 29 959 Kč
Výběr povrchové úpravy Vzorník povrchové úpravy

Původní cena: 33 599 včetně DPH

Ušetříte: 4 649 Vaše cena: 28 950 včetně DPH 23 926bez DPH

Vitrína s přiznaným podnožím - Jasan montáž zdarma

Vitrína s přiznaným podnožím a prosklenými dvířky je vyráběna v rozměrech v aktuální nabídce. Rozměry jsme schopní přizpůsobit i Vašim požadavkům. Výška vitríny je vždy 200 cm a hloubka 45 cm. Rozměry jsou uvedny v tomto pořadí Š x H x V. Vitrína má prosklená dvířka, tři skleněné polohovací police a jednu pevnou dřevěnou.

Vitrína je kompletně z masivu a je dodávaná v celku!

Jelikož si vyrábíme spárovky sami, zpracováváme pouze kvalitní dřevo.

Police jsou polohovatelné vždy o jednu polohu nahoru a dolu, poloha je 5 cm. Otevírání dvířek je dotykové se systémem BLUM TIP-ON.

Povrchová úprava je provedena kvalitními olejovosky Osmo. Tvrdý voskový olej Osmo Original snese vysoké zatížení. Vosk se neodprýskává a neodlupuje se, jako je tomu u laků, což oceníte po mnoho let. Kromě toho odpuzuje vodu a také nečistoty. Z hlediska tekutin je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. V případě znečištění či poškození není třeba brousit povrch, ale stačí vyčistit přípravkem na voskové oleje Osmo sprej čistič bezbarvý nebo Osmo Wisch-Fix.

Povrchová úprava je zdravotně nezávadná pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečná i při použití na dětské dřevěné hračky a je odolná proti slinám a potu.

K tomuto produktu je MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA a prodloužená záruka 5 let.

Jelikož klademe vysoký důraz na kvalitu při výrobě, rozvážíme tyto výrobky vlastním vozem po celé ČR. Tím je zaručeno, že výrobek dorazí zcela v pořádku.

Zakázkový výrobek: Jedná se o dodávku zboží upraveného dle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Na toto zboží nelze uplatnit Právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč.z.

Vitrína s přiznaným podnožím - Jasan

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

K tomuto produktu byste mohli potřebovat