Úvod E-shop Lavice Rohová lavice

Rohová lavice

Doprava zdarma

Doprava zdarma Montáž zdarma
Aktuální nabídka Cena vč. DPH
Za 5-10 týdnů u Vás 19 990 Kč
Za 5-10 týdnů u Vás 22 500 Kč
Za 5-10 týdnů u Vás 22 900 Kč
Za 5-10 týdnů u Vás 26 600 Kč
Za 5-10 týdnů u Vás 26 600 Kč
Za 5-10 týdnů u Vás 28 900 Kč
Výběr povrchové úpravy Vzorník povrchové úpravy

Vaše cena: 19 990 včetně DPH 16 521bez DPH

Rohová lavice

Rohová lavice je vyrobená ze smrkového dřeva v rozměrech aktuální nabídky.

Jelikož si vyrábíme spárovky a podnoží sami, zpracováváme pouze kvalitní dřevo. Lavice je konstrukčně spojena na čep a dlab, čímž je zaručená dlouhodobá životnost lavice.

Povrchová úprava je provedena kvalitními olejovosky Osmo. Tvrdý voskový olej Osmo Original snese vysoké zatížení. Vosk se neodprýskává a neodlupuje se, jako je tomu u laků, což oceníte po mnoho let. Kromě toho odpuzuje vodu a také nečistoty. Z hlediska tekutin je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. V případě znečištění či poškození není třeba brousit povrch, ale stačí vyčistit přípravkem na voskové oleje Osmo sprej čistič bezbarvý nebo Osmo Wisch-Fix.

Povrchová úprava je zdravotně nezávadná pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečná i při použití na dětské dřevěné hračky a je odolná proti slinám a potu.

K tomuto produktu dostanete od nás montáž a dopravu ZDARMA.

Jelikož klademe vysoký důraz na kvalitu při výrobě, rozvážíme tyto výrobky vlastním vozem po celé ČR. Tím je zaručeno, že výrobek dorazí zcela v pořádku.

Zakázkový výrobek: Jedná se o dodávku zboží upraveného dle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Na toto zboží nelze uplatnit Právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč.z.

Úložný prostor ANO
Dodáváno v demontu ANO, MONTÁŽ ZDARMA

Rohová lavice

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

K tomuto produktu byste mohli potřebovat