Úvod E-shop Postele Stolky k postelím Patrová postel Filip 80

Patrová postel Filip 80 dárek rošt a montáž

-8%

Patrová postel Filip 80 - Smrk Průběžka

Dostupnost: 1 až 2 týdny

Tento produkt není skladem, jedná se o zboží vyrobené na míru po předchozí konzultaci. Pokud máte o produkt zájem zašlete nám prosím poptávku. Obratem Vás budeme kontaktovat

Orientační cena:17 999 včetně DPH

Poptávka výroby

*Zvýrazněné položky jsou povinné.

Patrová postel Filip 80 dárek rošt a montáž

Patrová postel Filip 92 x 208 x 180 cm, je vyrobená z masivu dle nabídky v levém sloupci. Pro tuto postel je určena matrace i rošt šířky 80 cm.

Povrchová úprava je provedena kvalitními olejovosky Osmo. Tvrdý voskový olej Osmo Original snese vysoké zatížení. Vosk se neodprýskává a neodlupuje se, jako je tomu u laků, což oceníte po mnoho let. Kromě toho odpuzuje vodu a také nečistoty. Z hlediska tekutin je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. V případě znečištění či poškození není třeba brousit povrch, ale stačí vyčistit přípravkem na voskové oleje Osmo sprej čistič bezbarvý nebo Osmo Wisch-Fix.

Povrchová úprava je zdravotně nezávadná pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečná i při použití na dětské dřevěné hračky a je odolná proti slinám a potu.

Součástí postele je MPS rošt v případě výběru jiného roštu v našem e-shopu Vám bude odečtená jednorázová částka 999,-Kč. Součástí postele nejsou stolky.

K tomuto produktu dostante DÁREK ve formě montáž a MPS rošt ZDARMA. Jelikož klademe vysoký důraz na kvalitu při výrobě, rozvážíme tyto výrobky vlastním vozem po celé ČR. Tím je zaručeno, že výrobek dorazí zcela v pořádku.

Zakázkový výrobek: Jedná se o dodávku zboží upraveného dle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Na toto zboží nelze uplatnit Právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč.z.

Rozměry 92 x 208 x 180 cm
Nosnost 250+ kg
Rošt v ceně ANO, MPS rošt
Dodáváno v demontu ANO, MONTÁŽ ZDARMA

Patrová postel Filip 80

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

K tomuto produktu byste mohli potřebovat