Úvod E-shop Komody Komoda s přiznaným podnožím - čtyřmi šuplíky a dvěmi dvířky

Komoda s přiznaným podnožím - čtyřmi šuplíky a dvěmi dvířky dotykové otevírání

Doprava zdarma

NOVINKA
Doprava zdarma Montáž zdarma
Výběr druhu dřeva Cena vč. DPH
Smrk 1 až 4 týdny 29 500 Kč
Smrk 1 až 4 týdny 29 900 Kč
Jasan 1 až 4 týdny 38 950 Kč
Jasan 1 až 4 týdny 39 450 Kč
Dub 1 až 4 týdny 39 450 Kč
Dub 1 až 4 týdny 39 850 Kč
Vzorník dřeva
Výběr povrchové úpravy Vzorník povrchové úpravy

Vaše cena: 29 500 včetně DPH 24 380bez DPH

Komoda s přiznaným podnožím - čtyřmi šuplíky a dvěmi dvířky dotykové otevírání

Komoda s přiznaným podnožím - čtyřmi šuplíky a dvěmi dvířky  je vyrobená z masivu a rozměru (D x Š x V) dle aktuální nabídky v pravém sloupci. Rozměry jsme schopní přizpůsobit i Vašim požadavkům.

Jelikož si vyrábíme spárovky sami, zpracováváme pouze kvalitní dřevo.

Komodu dodáváme s kvalitním kováním BLUM, na které Vám poskytneme doživotní záruku. Komoda je dodávaná bez úchytek, jelikož je použit systém TIP-ON, otevíraní a zavírání je tedy na dotyk.

Povrchová úprava je provedena kvalitními olejovosky Osmo. Tvrdý voskový olej Osmo Original snese vysoké zatížení. Vosk se neodprýskává a neodlupuje se, jako je tomu u laků, což oceníte po mnoho let. Kromě toho odpuzuje vodu a také nečistoty. Z hlediska tekutin je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. V případě znečištění či poškození není třeba brousit povrch, ale stačí vyčistit přípravkem na voskové oleje Osmo sprej čistič bezbarvý nebo Osmo Wisch-Fix.

Povrchová úprava je zdravotně nezávadná pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečná i při použití na dětské dřevěné hračky a je odolná proti slinám a potu.

U dubu doporučujeme použít nátěr přírodní dekor nebo tmavé či černé barvy. Barevné odstíny na dubu nevyniknou kvůli jeho přirozené tmavé barvě.

K tomuto produktu je montáž ZDARMA a doživotní záruka na kování.

Jelikož klademe vysoký důraz na kvalitu při výrobě, rozvážíme tyto výrobky vlastním vozem po celé ČR. Tím je zaručeno, že výrobek dorazí zcela v pořádku.

Na fotografiích je komoda vyrobená z jasanového dřeva a výška komody je 85 cm, standardně je komoda dodávaná o výšce 80 cm.

Zakázkový výrobek: Jedná se o dodávku zboží upraveného dle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Na toto zboží nelze uplatnit Právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč.z.

Vrchní deska je lepená na speciální drážky, které maximalizují pevnost lepených spojů.

Komoda s přiznaným podnožím - čtyřmi šuplíky a dvěmi dvířky

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

K tomuto produktu byste mohli potřebovat