Úvod E-shop Knihovny - Vitríny Klasická knihovna s posuvným sklem

Klasická knihovna s posuvným sklem montáž zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma Montáž zdarma
-15%
Aktuální nabídka Cena vč. DPH
1 až 4 týdny 35 599 Kč
1 až 4 týdny 36 599 Kč
1 až 4 týdny 38 599 Kč
1 až 4 týdny 40 900 Kč
Výběr povrchové úpravy Vzorník povrchové úpravy

Původní cena: 41 900 včetně DPH

Ušetříte: 6 301 Vaše cena: 35 599 včetně DPH 29 421bez DPH

Klasická knihovna s posuvným sklem montáž zdarma

Klasická knihovna s posuvným sklem, je vyráběna v rozměrech v aktuální nabídce. Rozměry jsme schopní přizpůsobit i Vašim požadavkům. Výška knihovny je vždy 200 cm a hloubka 35 cm.

Jelikož si vyrábíme spárovky sami, zpracováváme pouze kvalitní dřevo.

Police jsou polohovatelné vždy o jednu polohu nahoru a dolu, poloha je 5 cm. Mezery mezi policemi jsou 28,5 cm. Police jsou uprostřed podepřeny stejně jako na boku, čímž je zabráněno, aby se police prohýbaly. Zádní stěna knihovny je standardně dodávaná také z dubu. Zadní stěnu je možné dodat i v bílé barvě jak je na fotografiích.

Povrchová úprava je provedena kvalitními olejovosky Osmo. Tvrdý voskový olej Osmo Original snese vysoké zatížení. Vosk se neodprýskává a neodlupuje se, jako je tomu u laků, což oceníte po mnoho let. Kromě toho odpuzuje vodu a také nečistoty. Z hlediska tekutin je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. V případě znečištění či poškození není třeba brousit povrch, ale stačí vyčistit přípravkem na voskové oleje Osmo sprej čistič bezbarvý nebo Osmo Wisch-Fix.

Povrchová úprava je zdravotně nezávadná pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečná i při použití na dětské dřevěné hračky a je odolná proti slinám a potu.

U dubu doporučujeme použít nátěr přírodní dekor nebo tmavé či černé barvy. Barevné odstíny na dubu nevyniknou kvůli jeho přirozené tmavé barvě.

K tomuto produktu je MONTÁŽ PO CELÉ ČR ZDARMA a prodloužená záruka 5 let.

Jelikož klademe vysoký důraz na kvalitu při výrobě, rozvážíme tyto výrobky vlastním vozem po celé ČR. Tím je zaručeno, že výrobek dorazí zcela v pořádku.

Zakázkový výrobek: Jedná se o dodávku zboží upraveného dle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Na toto zboží nelze uplatnit Právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč.z.

Hodnocení produktu Klasická knihovna s posuvným sklem

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první


Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší