Úvod E-shop Zahradní nábytek Lavičky a stoly Chalupářská lavička

Chalupářská lavička

Doprava zdarma

Doprava zdarma
-24%
Aktuální nabídka Cena vč. DPH
1 až 4 týdny 12 499 Kč
1 až 4 týdny 12 899 Kč
1 až 4 týdny 13 499 Kč
Výběr povrchové úpravy Vzorník povrchové úpravy

Původní cena: 16 490 včetně DPH

Ušetříte: 3 991 Vaše cena: 12 499 včetně DPH 10 330bez DPH

Chalupářská lavička

Lavička je určená předevšim ven, ale je možno použít i v interiéru. Je vyrobená ze smrkového dřeva.

Jelikož si vyrábíme spárovky a podnoží sami, zpracováváme pouze kvalitní dřevo. Lavice je konstrukčně spojena na čep a dlab, čímž je zaručená dlouhodobá životnost lavičky.

Povrchová úprava je provedena kvalitními olejovosky Osmo. Tvrdý voskový olej Osmo Original snese vysoké zatížení. Vosk se neodprýskává a neodlupuje se, jako je tomu u laků, což oceníte po mnoho let. Kromě toho odpuzuje vodu a také nečistoty. Z hlediska tekutin je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. V případě znečištění či poškození není třeba brousit povrch, ale stačí vyčistit přípravkem na voskové oleje Osmo sprej čistič bezbarvý nebo Osmo Wisch-Fix.

Povrchová úprava je zdravotně nezávadná pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečná i při použití na dětské dřevěné hračky a je odolná proti slinám a potu.

Jelikož klademe vysoký důraz na kvalitu při výrobě, rozvážíme tyto výrobky vlastním vozem po celé ČR. Tím je zaručeno, že výrobek dorazí zcela v pořádku.

Zakázkový výrobek: Jedná se o dodávku zboží upraveného dle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Na toto zboží nelze uplatnit Právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč.z.

Rozměry 180 x 50 x 95 cm

Chalupářská lavička

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

K tomuto produktu byste mohli potřebovat